پسری از نسل پارس

تقدیم به همه آنان که کفش های کودکیشان هنوز اندازه پایشان است

زن 24 ساله ای به اسمه نگار، شوهرش را دنبال خودش به دادگاه خانواده شماره دو کشاند و پایش را توی یک کفش کرد که طلاق می خواهد. البته او دلیل موجهی برای این خواسته اش داشت و به قاضی شعبه 268 گفت: چند روز پیش از شوهرم خواستم برایم یک کیلو خیار بخرد اما وقتی به خانه آمد، دستش خالی بود. من عاشق خیار هستم و او علایق من را به خاطر خساست نادیده گرفت. دیگر نمی توانم با چنین مردی زندگی کنم . واقعاً که نگار زن زجر کشیده ای بود و حق داشت طلاق بخواد .

قبل از او یک زن دیگر به نام رامونا به همین شعبه دادگاه رفته و گفته بود چون شوهرش برای او یک قوطی آبمیوه نخریده دیگر نمی تواند با آن زندگی کند و طلاق بهترین راه حل است .

حالا خودتان قضاوت کنید خیار مهم تر است یا آبمیوه؟؟؟

البته همه طلاق ها  به همین آسانی نیست ، بعضی ها هم واقعاً دلیل موجه دارند . مثلاً رمضان مردی 65 ساله که بعد از 45 سال زندگی مشترک با همسرش صدیقه فهمید در تمام این سالها اشتباه کرده است ، به همین دلیل به شعبه 267 دادگاه خانواده رفت و گفت : زنم 35 سانتیمتر از من بلند تر است و به علت این اختلاف فکر میکند از من سر تر است و دیگر مرا دوست ندارد . میخواهم او را طلاق دهم . بالاخره اختلاف طبقاتی این زن و شوهر ، به زندگی مشترکشان پایان بخشید.

 بله دیگه اینم از زندگی مردم ما.......

نوشته شده در ۱۳۸٩/٧/٧ساعت ٩:٢٤ ‎ب.ظ توسط مسعود نظرات () |

Design By : Mihantheme

دریافت همین آهنگ